Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Młynki do kawy – wydobądź pełen smak i aromat małej czarnej

2023-07-14
Młynki do kawy – wydobądź pełen smak i aromat małej czarnej

Młynki do kawy – wydobądź pełen smak i aromat małej czarnej

Nie ma chyba nic piękniejszego niż zapach ulubionej kawy o poranku. Każdy wielbiciel kawy doskonale wie, że najlepsza jest taka świeżo zmielona. Wiele automatycznych ekspresów jest już wyposażonych w młynki. Jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Nie każdy lubi korzystać z zaawansowanego ekspresu, który wymaga odkamieniania i jest wybitnie kosztowny. Automatyczny młynek do kawy to dobry pomysł, gdy masz mało miejsca w kuchni lub często gdzież podróżujesz. Zobacz, jakie młynki do kawy, znajdziesz na stronie Gdańskiej Palarni Kawy!

Jakie są rodzaje młynków do kawy?

Najbardziej podstawowy podział to młynki automatyczne do kawy oraz młynki do kawy ręczne.

Za co warto docenić automatyczne młynki do kawy?

Te pierwsze na pewno przypadną Ci do gustu, jeżeli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania. Automatyczny młynek do kawy pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Szczególnie, gdy rano spieszysz się do pracy. Druga sprawa to ich design. Często zachwyca. Taki młynek wspaniale komponuje się z resztą Twojego sprzętu AGD, na przykład z czajnikiem, czy tosterem. Zerknij sobie na przykład na Fellow Ode - Młynek automatyczny - Czarny + Fellow - Żarna ODE 2 Generacji. Prawda, że przyciąga wzrok i już chciałbyś go postawić w Twojej kuchni? To odpowiedni model dla Ciebie, jeżeli jesteś miłośnikiem alternatywnych sposobów zaparzania kawy. Wersja 1.1 została wyposażona w najnowocześniejsze żarna. Zapewnia drobniejsze mielenie kawy. To natomiast sprawia, że masz lepszą kontrolę nad stopniem rozdrobnienia ziaren. Z łatwością uzyskasz oczekiwane efekty. Ten młynek do kawy automatyczny to bardzo dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli zazwyczaj parzysz kawę metodą przelewową. Występuje w wersji białej lub czarnej, żeby jeszcze lepiej dopasować się do aranżacji Twojej kuchni. Obie są warte Twojego zainteresowania.W ofercie Gdańskiej Palarni Kawy znajdziesz jeszcze bardzo wiele interesujących modeli automatycznych młynków do kawy. Możemy Ci polecić jeszcze na przykład młynek do kawy automatyczny Wilfa Svart WSCG-2. Wyróżnia się tym, że jest elegancki i niesamowicie funkcjonalny. Na pewno stanie się ozdobą Twojej kuchni. Wszyscy goście będą chcieli z niego skorzystać. I oczywiście (przy okazji) napić się wyśmienitej kawy.

Zalety młynków ręcznych do kawy

Pod względem wyglądu na pewno w niczym nie ustępują tym automatycznym. Taki młynek możesz ze sobą zabrać w każdą podróż, ponieważ nie wymaga dostępu do prądu. Ulubioną kawą możesz cieszyć się nawet na kampingu.Zobacz, na przykład Barista Space - Premium - Młynek ręczny złoty. Korpus i pojemnik na ziarna zostały wyprodukowane z aluminium, przez co są ponadprzeciętnie trwałe. Wytrzymałe na zarysowania, czy wgniecenia, o które łatwo przy codziennym użytkowaniu. W górnym pojemniku mieści się 15 - 20 gramów ziarna. To jedna, duża porcja kawy z dripa. Dolny pojemnik jest wkręcany na gwint, co zapewnia mu stabilizację A Ty jakie młynki do kawy lubisz najbardziej? Ręczne, czy jednak automatyczne?     

Gdańska Palarnia Kawy Dawid Banaczek | ul. Szkolna 33, 83-047 Pomlewo | woj. pomorskie
tel.: 508505888 | email: kontakt@gdanskapalarniakawy.pl | NIP: 5911434585 | REGON: 220339060

pixel