Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasze Wartości

Nasze Wartości
Rodzinna firma

Jesteśmy firmą Rodzinną. Wierzymy, że silna rodzina decyduje o sile przedsiębiorstwa. Rodzinne wartości bezpośrednio wypływają i budują wartości biznesowe. Jesteśmy członkami fundacji firmy rodzinne, gdzie poprzez integrację, dba się o wspólny interes rodzin biznesowych ich otoczenia.

Lokalność

Gdańska Palarnia Kawy to lokalna, rodzinna firma. Przywiązujemy dużą wagę do tych wartości. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami, popierając i wcielając w życie politykę wzmacniania rodzinnych przedsiębiorców oraz lokalnych produktów. Zależy nam na tym, aby promować nasze miasto oraz region.

Jakość

Tworzymy produkty najwyższej jakości. Nasze kawy sprowadzamy z najlepszych plantacji na świecie. Wszystkie ziarna to możliwie najwyższy segment (specialty). Wybór naszych produktów to gwarancja wysokiej jakości i doskonałego smaku.

Ekologia

Szanujemy naturę i staramy się wytwarzać nasze produkty ekologicznie. Zamówienia, które dla Was przygotowujemy, są pakowane w biodegradowalne kartony, a ich wypełnienie pochodzi z recyklingu.

Gdańska Palarnia Kawy Dawid Banaczek | ul. Szkolna 33, 83-047 Pomlewo | woj. pomorskie
tel.: 508505888 | email: kontakt@gdanskapalarniakawy.pl | NIP: 5911434585 | REGON: 220339060

pixel